Grzegorz - Kredyty

Zawodowo

Doradztwo kredytowe na najwyższym poziomie

Od 16 lat pracuję w branży finansowej i z przyjemnością udzielę Ci wsparcia w takich obszarach jak kredyty  czy pożyczki hipoteczne .  Razem wybierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie w takich tematach jak zakup mieszkania czy budowa domu. Możesz być spokojny o dobór optymalnej dla Ciebie oferty. Wieloletnie doświadczenie połączone ze znajomością rynku finansowego jak również rynku nieruchomości, zapewnia skuteczność działania.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego klienta, jak również profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Wiedza ekonomiczna oraz produktowa jaką dysponuję są podstawą umożliwiającą  dobór najlepszych rozwiązań.

Zadowolony klient jest dla mnie wielką motywacją do dalszej pracy, a także stanowi idealną rekomendację. Podejmując decyzję o współpracy ze mną, otrzymasz wiedzę na temat wielu ofert w jednym miejscu, co pozwoli zaoszczędzić Twój czas i dokonać najefektywniejszego wyboru.

Jedną z trudniejszych rzeczy w dzisiejszych czasach, jest znalezienie tej najlepszej, najbardziej dopasowanej oferty bankowej. W takim momencie zaufany doradca jest niezastąpiony.

Zapoznaj się z ofertą

Prywatnie

Ewelina - Wnętrza

Zawodowo

Jestem absolwentką Wydziału Budownictwa i Architektury na Politechnice Szczecińskiej .

Mam za sobą wiele lat doświadczeń zawodowych w zakresie projektowania architektonicznego w budownictwie zarówno jednorodzinnym jak i budynków użyteczności publicznej . Brałam udział w kilku konkursach architektonicznych . Od kilku lat zajmuję się też projektowaniem wnętrz . W pracy skupiam się na kompozycji dbałości o styl i detal architektoniczny. Każdy  projekt jest indywidualny i niepowtarzalny, wykonany ze szczególną dbałością o walory estetyczne kreowanej przestrzeni, z uwzględnieniem potrzeb i upodobań inwestora powstaje przestrzeń funkcjonalna i przyjazna .

Wykorzystuję swoją wiedzę i umiejętności celem stworzenia przestrzeni odpowiadającej indywidualnym potrzebom klienta.

Projektowanie jest moim sposobem na twórcze kreowanie otaczającej rzeczywistości, manifestację wartości estetycznych poprzez zaspakajanie oczekiwań klientów nie tylko w kwestach użytkowych ale również wizualnych.

Projektowanie wnętrz to coś więcej niż praca – to pasja i nieustanne dążenie do wyznaczania najwyższych standardów.

Staram się podchodzić do każdego projektu profesjonalnie i indywidualnie, szukając rozwiązań najlepiej dopasowanych do oczekiwań zarówno estetycznych jak i użytkowych klientów. Proponując różnorodne rozwiązania pozwalając klientom lepiej poznać samych siebie oraz swoje potrzeby i upodobania co jest kluczem do dokonania przemyślanego wyboru.

Stawiam treść ponad formą projektuję wnętrza wysmakowane, oryginalne i funkcjonalne, wnętrza z charakterem emanujące właściwie dobranymi proporcjami, trafnym detalem i harmonią rozwiązań.

Tworząc projekt wnętrz dobieram materiały wykończeniowe, meble i inne elementy wyposażenia dopasowując całość do planowanego przez klienta budżetu.

Zapoznaj się z ofertą

Prywatnie

Ryszard - Nieruchomości

Zawodowo

Specjalizuję się w wynajmie mieszkań, domów i lokali użytkowych oraz ich sprzedaży na zlecenie klienta.  Służę Państwu pomocą w zakresie obrotu nieruchomościami już od 4 lat.

W swoim słowniku nie znajduje słów „nie uda się” lub „niemożliwe”. Pomogę  rozwiązać każdy problem. Gwarantuje przy tym indywidualne podejście do każdego tematu.

Od momentu rozpoczęcia współpracy o nic Państwo nie muszą się martwić, gwarantem bezpieczeństwa transakcji są  moje kompetencje, wykształcenie i umiejętności praktyczne. Doświadczenie i szeroki przegląd rynku umożliwiają mi precyzyjne określenie cen najmu lub wartości nieruchomości wystawionej na sprzedaż . Rzetelne określenie tych parametrów jest podstawą przeprowadzenie szybkiej i skutecznej transakcji. Wartości te są wspólnie weryfikowane z zespołem w którym działają również rzeczoznawcy majątkowi  co dodatkowo potwierdza dane wartościowe.

Moje doświadczenie przy transakcjach i negocjacjach zapewnią Państwu bezpieczeństwo i skuteczność przy korzystaniu z moich usług.

Zapoznaj się z ofertą

Prywatnie

Daniel - Ubezpieczenia

Zawodowo

Od 8 lat pracuję w branży finansowej , zapewniam konsultacje w takich obszarach jak inwestycje i ubezpieczenia. Doświadczenie zdobywałem pracując w bankach i firmach doradczych. Przez te lata pracy zaufało mi setki Klientów indywidualnych i dziesiątki firm powierzając mi swoje finanse. W pracy kieruję się budowaniem długofalowych relacji z klientem, służę pomocą, wiedzą i rzetelną informacją. Każdego Klienta traktuję w sposób indywidualny, koncentrując się na jego potrzebach.

Razem wybierzemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozstrzygnięcie w takich sytuacjach jak selekcja ubezpieczenia lub planowanie prywatnych finansów. Pokieruję Cię w budowaniu własnego planu finansowego, tak abyś czerpał jak najwięcej korzyści. Odpowiednio stworzony plan finansowy da Ci możliwość szybszej spłaty kredytu gotówkowego lub hipotecznego, zagwarantuje bezpieczną przyszłość Tobie, jak również Twoim bliskim, a także pozwoli na uzyskanie dodatkowych funduszy emerytalnych.

Współpracuję z kilkoma towarzystwami ubezpieczeniowymi, funduszami inwestycyjnymi. Stale szukam najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych i inwestycyjnych dla moich Klientów.

Moim celem jest długotrwała pomoc w procesie zarządzania własnymi finansami, oparta o zasady partnerstwa oraz wzajemnego zaufania. Jestem dostępny od momentu poszukiwania najlepszej oferty, poprzez negocjacje, podpisanie umowy, aż do zakończenia danej inwestycji.

Zapewniam klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Jestem opiekunem i przewodnikiem w poruszaniu się w gąszczu rynku finansowego.

Zapoznaj się z ofertą

Prywatnie

Krzysztof - Wyceny

Zawodowo

Wyceną nieruchomości zajmuję się od ponad 5 lat. Posiadam doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkalnych oraz komercyjnych.

Przy wykonywaniu wyceny działam na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa oraz standardów zawodowych rzeczoznawców majątkowych. Wykonywane przeze mnie wyceny cechuje rzetelność, staranność i bezstronność.

Poznałem rynek nieruchomości z wielu stron: pracując dla Banków, wyceniając nieruchomości na cele związane w windykacją oraz dla sądów .  Zebrane przez te lata doświadczenie pozwala mi na szybkie i precyzyjne przygotowanie operatu szacunkowego. Przez cały czas podnoszę swoje kwalifikacje podejmując nowe wyzwania  oraz odbywając szkolenia w zakresie tematyki wyceny nieruchomości.

Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie. Zespół współpracowników pozwala mi na realizację dużych zleceń w krótkim czasie.

Chcesz ustalić cenę kupna – sprzedaży danej nieruchomości, wysokość opłat skarbowych czy opłat za użytkowanie wieczyste? Skorzystaj z pomocy doświadczonego rzeczoznawcy.

Każde zadanie wykonywane jest ze szczególną starannością. Doświadczenie zdobyte w zakresie wyceny nieruchomości mieszkaniowych, gospodarczych oraz komercyjnych przekłada się na terminowość i wysoką jakość świadczonych usług.

Działam głównie na terenie województwa Zachodniopomorskiego  ale przyjmuję również zlecenia na wyceny nieruchomości na terenie całego kraju.

Zapoznaj się z ofertą

Prywatnie